Αποστολέας Θέμα: pentalofonews.blogsp  (Αναγνώστηκε 3625 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Nikos

• Αρχάριο μέλος
  • *
    • pentalofos
pentalofonews.blogsp
« στις: 21 Μαΐου 2011, 03:00:08 μμ »
ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΣΟΥ ΑΛΛΑ, ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΛΟΚ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΜΗΜΕΡΩΣΗ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΛΟΓΟ, ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΝΩΜΗ. ΤΡΩΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΕΙΣ. ΓΙΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΛΟΓΟ. ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ FORUM

Nikos

• Αρχάριο μέλος
  • *
    • pentalofos
Απ: pentalofonews.blogsp
« Απάντηση #1 στις: 21 Μαΐου 2011, 06:19:33 μμ »
Φίλε Γιάννη. Όπως ανέφερα πριν ότι το μπλοκ είναι μονόδρομη επικοινωνία με τους αναγνώστες, επισκέπτες διαβάζουν μόνο ότι έχεις ποστάρει εσύ ή οι συνεργάτες σου. Δεν σου δίνει την δυνατότητα να αντικρούσεις ή να προσθέσεις άμεσα σε αυτά που γράφονται.
Τώρα, για την επωνυμία που λες, δεν μπορείς να υποχρεώσεις τον κάθε επισκέπτη που θέλει να γράψει ή να πει την γνώμη του πάνω σε ένα θέμα (σωστό ή λάθος δεν μας αφορά) να εμφανίζει τα προσωπικά του στοιχειά και να εκδηλώνετε μέσα από το ιντερνέτ.
Άλλωστε γιαυτό υπάρχουν και τα ψευδώνυμα ώστε να μην υποχρεούνται τα μελή να δίνουν τα προσωπικά τους στοιχειά (όνομα, εμαιλ) και να είναι ορατά σε όλους. Απεναντίας θα μου πεις. Μα είναι σωστό να γραφείς ανώνυμα; Θα σου απαντήσω ΟΧΙ.

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #2 στις: 21 Μαΐου 2011, 06:35:18 μμ »
ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΝΙΚΟ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΔΕΝ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑΥΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ... ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ. ΓΙΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΑΝΟΙΞΕ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΛΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΚΙΟΛΑΣ...

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #3 στις: 21 Μαΐου 2011, 07:12:25 μμ »
ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΝΩΝΥΜΙΑ
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΝΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΤΩΝ ΧΙΛΙΑΔΩΝ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ 1.000;;;
ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΧΙΛΙΑΔΩΝ" (ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 'Η ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΤΑΤΟΥΑΖ ΠΑΛΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ)

ΥΓ. ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑΥΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ. ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ...     

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #4 στις: 21 Μαΐου 2011, 07:41:29 μμ »
ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ JOHN SMITH ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΓΕΣΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΟΜΩΣ!!!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..
ΜΗΠΩΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ;
ΜΗΠΩΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΕΔΩ;
ΜΗΠΩΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΘΕΜΑΤΑ;
ΜΗΠΩΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ;
ΜΗΠΩΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΚΑΠΗΛΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ;

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #5 στις: 21 Μαΐου 2011, 08:27:23 μμ »
ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΔΙΩΚΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΧΑ Η ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΟΥ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΠΩΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!
ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΩΣ ΚΑΛΟΣ ΣΑΜΑΡΕΙΤΗΣ ΩΣ ΣΩΤΗΡΑΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ.
ΑΡΑ ΤΗΝ ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΣΥΓΧΩΡΙΑΝΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ
ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ ΑΥΤΟΠΡΟΒΟΛΗΣ   

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #6 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:07:50 μμ »
ΓΙΑΝΝΗ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ. ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΒΗΝΩ. ΕΣΥ ΣΒΗΝΕΙΣ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ.
Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ...

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #7 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:20:13 μμ »
ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ SHOUΤBOX ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ. ΑΝΤΕ ΣΕ ΜΑΘΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΥΡΟΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.
ΑΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ SHOUΤBOX ΜΕ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ

moiras

• Επισκέπτης
« Απάντηση #8 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:21:15 μμ »
ΕΣΥ ΜΕ ΛΕΣ ΓΙΑΝΝΗ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ!!!!
ΕΓΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΕΣΕΝΑ???
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΩΠΟΣ ΘΕΣ,ΒΓΑΛΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ,ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ,ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΕ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ? ???

ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΒΕΣΤΕ ??? ?
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ???
ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ???
ΤΑ BLOG ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΥΤΟΥΡΓΕΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ,ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΜΠΗΤΕ ΣΕ ΣΕΛΙΔΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΚΤΙΩΣΗΣ Η ΣΕ CHAT ROOM....
ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ ΟΧΙ ΕΓΩ.
ΣΥΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΕΡΕΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΜΠΡΩΣΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΜΑΣΚΑ.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ....
ΘΑ ΚΡΥΒΕΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΑΣ...
ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΕ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ...!!!!

moiras

• Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:29:55 μμ »
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ,ΒΑΛΕ ΣΤΑΡ EXEI HARY POTER,ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΙΩΡΤΗ...!!!
ΚΑΤΣΕ ΜΕΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΕΣΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΔΩΜΕΣΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΥΨΗΛΟΣ,ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ,ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΣ
ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΛΗΚΡΙΝΕΙΣ...!!!
ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΤΑΔΙΩΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ,ΚΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ...!!!!

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #10 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:34:27 μμ »
Παράθεση
ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΩΠΟΣ ΘΕΣ,ΒΓΑΛΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΛΙΣΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ,ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ,ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΕ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ?

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ. ΤΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ, ΤΙ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΛΕΣ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ 40 ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΔΩΣΟΥΝ

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΣΕ ΡΟΥΦΙΑΝΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ; ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ; ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙΣ; 

moiras

• Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:36:05 μμ »
ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΣΑΙ...!!!

urban

• Αρχάριο μέλος
  • *
« Απάντηση #12 στις: 21 Μαΐου 2011, 11:44:57 μμ »
ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΡΥΒΕΣΑΙ...!!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΟΥΤΕ ΒΡΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Ή ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΓΙΑΥΤΟ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΟΥΝ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ;

moiras

• Επισκέπτης
« Απάντηση #13 στις: 22 Μαΐου 2011, 12:15:14 πμ »
ΜΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΤΑ BLOG ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΟΡΟΥΜ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΤΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ,ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ Η ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΝΑ e-mail ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΟΥ.
ΠΟΥ ΣΕ ΦΙΜΩΣΑ ΕΓΩ???
ΤΙ ΣΟΥ ΣΕΡΒΙΡΑ???
ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΕΚΤΗ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ?????
ΑΝΤΕΘΕΤΟΣ ΕΣΥ ΦΕΡΘΕΙΚΕΣ ΗΡΩΝΙΚΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΣ